Časté dotazy

Dětská skupina Bumbrlik

Jaká je otevírací doba?
Otevírací doba je flexibilně přizpůsobována potřebám rodičů. V současné době je otevírací doba 6.30 - 16.00 h. V případě potřeby jsme schopni vyjít rodičům vstříc prodloužením otevírací doby,či dřívějším otevřením.

Jak se domluvím na docházce:

Na provozovně je stále telefon 734 230 951 , v rámci provozní doby vám zaměstnankyně rády odpoví vaše dotazy. Omluva docházky stačí poslat sms, změna dne nebo času jen po telefonické domluvě

Jakou intenzitu docházky zvolit?
Doporučujeme, pokud maminka není plně zaneprázdněná, zvolit mírnější docházkový režim - 2x - 4x týdně.

Jak je to s angličtinou?
O této velmi zásadní otázce vždy ponejprv hovoříme s rodiči. Je třeba, aby se dítě na nové prostředí plně adaptovalo. V okamžiku možného seznamování dítěte s prvními anglickými slovíčky plně respektujeme jeho přirozený vývoj. Verbální část komunikace v tomto věku tvoří jen malý zlomek komunikace celkové. Vždy záleží na mimice, gestikulaci, intonaci, kontextu atd. Z tohoto důvodu je možné přijímat a přijímáme i děti, jejichž rodnou řečí je jiný jazyk než čeština či angličtina.

Ráda bych v prvních dnech s dítětem v dětské skupině zůstala. Je to možné?
Na této alternativě se můžeme dohodnout. Je ovšem třeba brát v potaz i zájmy ostatních dětí a hlavně adaptační proces nově příchozího dítěte.

Co s sebou?
Děti si přinesou pouze přezůvky 2 pleny a dostatek náhradního oblečení (dle ročního období) na zahrádku. Svačiny, pitný režim a oběd jsou již zahrnuty v ceně stravného.

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? 

Zavolejte nám +420 734 230 951 

Jsme k zastižení v čase 6.30 - 16.00