DĚTSKÁ SKUPINA BUMBRLIK

Dětská skupina Bumbrlik v Ostravě - Porubě nabízí profesionální hlídání dětí od 1 roku do 4 let. 

O děti pečuje kvalifikovaný a zkušený personál a dětské sestry. Máme individuální, citlivý a laskavý přístup ke každému dítěti. Spolupracujeme s dětskými lékaři.

Program DS Bumbrlik je určen pro děti od 1 roku do 4 let. Vychází vstříc rodičům, kteří hledají pro své děti vhodné prostředí a péči, jež by umožnila jejich harmonický rozvopj a nenásilné začlenění do dětského kolektivu.

Jsme týmem profesionálů již s desetiletou tradicí a nabízíme vám tedy víc než jen obyčejné hlídání.

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevírací doba je flexibilně přizpůsobena potřebám rodičů. V současné době je otevírací doba 6:30 - 16:00.  V případě potřeby jsme schopni vyjít rodičům vstříc prodloužením otevírací doby či dřívějším otevřením.

PROGRAM DĚTSKÉ SKUPINY

Program DS je určen pro děti od 1 roku do 4 let. Vychází vstříc rodičům, kteří hledají pro své děti vhodné prostředí a péči, jež by umožnila jejich harmonický rozvoj a nenásilné začlenění do dětského kolektivu.  Více o programu DS a jeho podrobný popis najdete zde

CO SI VZÍT S SEBOU DO DĚTSKÉ SKUPINY

Vašim dětem připravte přezůvky, 2 pleny, dostatek náhradního oblečení (dle ročního období) na zahrádku. Svačiny, pitný režim a oběd jsou zahrnuty v ceně školného.

INTENZITA DOCHÁZKY

Doporučujeme, pokud maminka není plně zaneprázdněná, zvolit mírnější docházkový režim:  2x – 4x týdně.

STRAVA

Strava je připravovaná firmou Sodexo. Firma disponuje provozem, který připravuje stravu výhradně pro mateřské školy a dětské skupiny. Strava svým složením i zpracováním odpovídá přísným kriteriím kladeným na výživu malých dětí.

Rodičům je k dispozici jídelní lístek a tak lze, po domluvě, aktuálně přizpůsobit stravu individuálním potřebám.

dopoledne Mléčná svačina (jogurt, tvaroh)
poledne Batolecí oběd (polévka + ryby, drůbež, luštěniny, zelenina)
odpoledne Svačina (pečivo, ovoce, zelenina)

Pitrý režim zajištěn po celou dobu pobytu v dětské skupině.