Dětská skupina Bumbrlik

Pro děti od 1 roku do 4 let

Program je určen pro děti od 1 roku do 4 let. Vychází vstříc rodičům, kteří hledají pro své děti vhodné prostředí a péči, jež by umožnila jejich harmonický rozvoj a nenásilné začlenění do dětského kolektivu. Nabízíme tři druhy programů docházky do Dětské skupiny Bumbrlika. Pro děti od 2 let je možné využít také výuku angličtiny.

Máme individuální, citlivý a laskavý přístup ke každému dítěti. O děti pečuje kvalifikovaný a zkušený personál a dětské sestry. Spolupracujeme s dětskými lékaři. Jsme týmem profesionálů již s patnáctiletou tradicí a nabízíme vám tedy víc než jen obyčejné hlídání. Nabízíme hlídání našich dětí po skončení pracovní doby dětské skupiny, večerech a o víkendu. Kroužek Angličtiny pro malé Bumbrlíčky je vždy v úterý odpoledne.

Dne 7. října 2020 jsme získali pro naši Dětskou skupinu značku kvality, která symbolizuje, že naše zařízení plní všechny povinnosti dané zákonem a zároveň posiluje kvalitu péče tím, že rozvíjí činnosti i v různých dalších oblastech. Pro získání ocenění jsme absolvovali audit kvality dětských skupin, který vedli pracovníci MPSV. 

Nejčastěji rodiče zajímá...

Intenzita docházky

Doporučujeme, pokud maminka není plně zaneprázdněná, zvolit mírnější docházkový režim: 2x - 4x týdně.

Co vzít s sebou do dětské skupiny

Vašim dětem připravte přezůvky, 2 pleny, dostatek náhradního oblečení (dle ročního období) na zahrádku.